Продукти

Про компанію

Компанія "Агропрод Стандарт" з 2004 року займається імпортом горіхів і сухофруктів в Україну, а також має виробничу лінію по ядру насіння гарбуза.

Ми займаємося оптовим продажем сухофруктів, горіхів для потреб харчового, кондитерського та хлібобулочного виробництва. Вся продукція, що поставляється, наш власний імпорт з країн ближнього і далекого зарубіжжя.

Завдяки багатьом рокам роботи, у нас налагоджені своєчасні поставки продуктів харчування з різних точок світу, і що найголовніше, якісних продуктів. Ми працюємо з надійними і перевіреними постачальниками з Таїланду, США, Китаю, В’єтнаму, Філіппін, Чилі та інших країн.

Весь асортимент сухофруктів, цукатів, горіхів і насіння відповідає міжнародним стандартам якості, що підтверджено відповідними сертифікатами. Крім цього вся продукція сертифікована відповідно до законодавства України. Зберігання та відвантаження продукції відбувається на власних складських площах в м. Київ.

Якщо Ви потребуєте закупівлю товарів, які не змогли знайти в нашому асортименті, просимо зв’язатися зручним для Вас способом, ми в найкоротші терміни знайдемо саме те, що Вас цікавить за доступною вартостю.